Formstorm

Formstorm creative studio

Vítejte na webových stránkách FORMSTORM kreativního studia. Naše práce nás baví a chceme, aby bavila i Vás. Račte tedy vstoupit...

Design interierů a exterierů

Interiér a exteriér všeho druhu. Vyžaduje jak technické, tak výtvarné schopnosti a znalosti. V současné době úzce souvisí také s propagací a reklamou, kterou se firma FORMSTORM zabývá již od svého vzniku. Jsme schopni na základě Vašich požadavků a přání, navrhnout a zrealizovat kompletní design Vašeho in a ex-teriéru i s drobnými stavebními pracemi.

DTP Desktop publishing

(zkráceně DTP), tvorba tištěného dokumentu za pomoci počítače. Touto formou realizujeme například billboardy, bannery, samolepící reklamu, vizitky, letáky a mnoho dalších produktů, které jsou důležitou součástí vizáže a celkově identity Vaší firmy.

Bodypainting Malba na lidské tělo

Na základě získaných zkušeností jsme pro Vás schopni realizovat jakékoliv motivy dle přání a zorganizovat například firemní večírek, na kterém se bude tvořit před zraky přítomných. Podskupinou je ještě facepainting (malování na obličej), který je vhodný například na dětské oslavy. Všechny používané barvy jsou zdravotně nezávadné.

Airbrush Americká retuš

Výtvarná technika založená na principu vzduchem poháněných stříkacích pistolí, do kterých se pod tlakem dostává barva, která je usměrňována různými typy nástavců (trysek) na danou podkladovou plochu. Využíváme jej na designování přileb, motocyklů, automobilů a v neposlední také pro bodypainting.

Novinky


Řezání do polystyrenu

Výřez log a symbolů do polystyrenu s libovolnou barevnou úpravou.

Vhodné pro použití do interiérů a exteriérů.

Cenově výhodná designová reklama.Blog


Graffiti shop - Vojtíškova 1783

FORMSTORM GRAFFITI SHOP již otevřen!!!
Zastoupení anglického výrobce sprejů značky MONSTER COLORS!

  • spreje, fixy, squeezery,
  • trysky, rukavice, hroty..
  • respirátory a doplňkyO společnosti

Jsme kreativní grafické studio, zabývající se designem, reklamou a výtvarnou činností ve všech možných formách, s cílem maximálně uspokojit Vaše očekávání…

Chci vědět více

Partneři


Graffneck Proxima