Formstorm

Novinky


Řezání do polystyrenu

Výřez log a symbolů do polystyrenu s libovolnou barevnou úpravou.

Vhodné pro použití do interiérů a exteriérů.

Cenově výhodná designová reklama.O nás

Jsme kreativní grafické studio, zabývající se designem, reklamou a výtvarnou činností ve všech možných formách, s cílem maximálně uspokojit Vaše očekávání.

Firma FORMSTORM vznikla roku 2007 na Jižním Městě, s prvotním záměrem podporovat umění ve veřejném prostoru. Na začátku všeho tedy stálo graffiti umění a jeho legální podoba, která se odrážela v prvních realizovaných zakázkách, jelikož se ten nástroj jevil jako velmi účinný hlavně v konfrontaci s mladší generací potencionálních klientů.

Postupem času mezi lety 2008/2009 a přirozeným vývojem jednak trhu, tak i našeho kreativního týmu, začala firma využívat k realizacím i jiné výtvarné a umělecké techniky s cílem nabízet svým klientům maximální komfort při realizování jejich nápadů, přáni a myšlenek. V těchto letech také začíná spolupráce s městskou částí Praha 11 a dalšími organizacemi, se kterými i nadále spolupracujeme.

V současné době se stále snažíme o zkvalitňování námi nabízených služeb a rozšiřujeme neustále pole působnosti a technik, které využíváme k co nejefektivnější realizaci daného úkolu. Ovládáme již 40 různých výtvarných, uměleckých a realizačních technik, díky kterým jsme schopni kreativně vyřešit Vaše konkrétní potřeby.

Nebojíme se nových výzev a úkolů, které i nadále hodláme plnit s absolutním nasazením. Proto nás neváhejte kontaktovat pro řešení Vašich potřeb.